Бесплатная консультация
по подбору CRM
Умови повернення грошових коштів
1.1. У разі, якщо Захід не відбудеться з вини Компанії, грошові кошти, отримані Компанією / Організатором від Користувача в якості оплати участі в такому Заході, підлягають поверненню Користувачу протягом 30 днів з дати скасування Заходу або можуть бути зараховані в рахунок оплати іншого Заходу.

1.2. Повернення грошових коштів за придбану послугу, яка передбачає участь в одно- або дводенному Заході (в тому числі, практикумі, семінарі, майстер-класі, саміті і т.д.) здійснюється за умови попереднього письмового повідомлення про намір повернути кошти не пізніше, ніж за 3 банківських дні до дати старту заходу. У разі несвоєчасного повідомлення про намір повернути кошти або неявки на захід без попередження, сплачені кошти не повертаються. Вся сума утримується в якості компенсації збитків, завданих односторонньою відмовою від договору.

1.3. Затримка початку заходу або перенесення дати проведення заходу не є підставою для повернення коштів, сплачених за участь у Заході.

1.4. У разі відмови від послуг, які передбачають участь у тривалих заходах (програмах), повернення сплачених грошових коштів здійснюється за письмовим запитом за вирахуванням компенсації в зв'язку з понесеними організаційними і адміністративними витратами в наступному розмірі:
при отриманні запиту в термін від 1 (одного) до 3 (трьох) місяців до дати початку програми - в розмірі 20% (двадцяти відсотків) від вартості послуг;
при отриманні запиту в термін до 1 (одного) місяця (включно) до дати початку програми - в розмірі 30% (тридцяти відсотків) від вартості послуг;
при отриманні запиту в дату початку Програми або пізніше - в розмірі, визначеному за формулою: 50% * В + 50% * В / О * К,
де В - вартість послуг, О - загальна кількість занять програми. К - кількість проведених занять програми.
Перенесення дати проведення заняття програми або неявка на одне або кілька занять не є підставою для повернення коштів, сплачених за участь в програмі.

1.5. При купівлі цифрового матеріалу, що є об'єктом інтелектуальної власності Компанії, усі продажі є остаточними та не підлягають поверненню, заміні чи відшкодуванню, сплачені кошти за надані матеріали поверненню не підлягають.

Контактна інформація «Компанії»

Назва ФОП Касьяненко Захар Сергійович

Поштова адреса: м. Харків, наб. Гімназійна, 24

Телефон, факс: +38 (099) 636 5888

Служба технічної підтримки: +38 (099) 636 5888

Адреса сайту: https://primelab.com.ua/